Komentari za Securitas services


Jan 06, 2016,
"Moje mišljenje!!!"
Dobre stvari
Redovna plata i putni troškovi!!!
Loše stvari
Radim u toj firmi dovoljno dugo,a zadnjih godina sam radio za tu firmu u jednom objektu gde se sprečene kradje nagradjuju sa 10e po sprečenoj kradji(kad odbiju porez oko 1000din).Muku sam mučio svakog meseca da mi se to isplati jer mi nije isplaćivano kako treba(zvao rukovodioca i.t.d.).Raskinut je ugovor izmedju moje firme(securitas) i preduzeća u kojem sam radio uslužno i koje redovno uplaćuje moje sate i stimulaciju(sprečene kradje) 31.12.2015. Za decembar 2015,iako sam imao sprečenih kradja,nisam dobio stimulaciju od moje firme koju je preduzeće u kome sam radio uredno za mene uplatilo novac.Kontaktirao sam predpostavljenog ali izgleda da to neću ni dobiti.... Usput topli obrok na mesečnom nivou je 100 din.Šta pojesti za 3,3 din dnevno??? Regres 100 din.mesečno,gde otići na odmor??? A sve je po zakonu!!!
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
Strane 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Radiš kao HR ili si Vlasnik ove firme? Registruj svoj nalog